Categories

• Nie przyznawać miejsca I i II
  • Przyznać III miejsce Emanueli Rejnhard z klasy III b
  • Przyznać wyróżnienie Anastazji Łomot z klasy III tcb

W konkursie oddano 6 prac spełniających kryteria konkursu. Nagrodzonym osobom serdecznie gratuluję, a uczestnkiom dziękuję za wzięcie udziału w konkursie.

Marlena Zaborniak organizator Szkolnego Konkursu pt. "Szkoła moich marzeń".

Po podliczeniu głosów, Komisja postanowiła przyznać:

• I miejsce: Zuzannie Nowakowskiej, za doskonałe operowanie światłem i bardzo dobry poziom techniczny oraz
    • II miejsce: Małgorzacie Kuczyńskiej za ciekawą kompozycję i promienny uśmiech.

Obie laureatki są uczennicami klasy VIII C w Szkole Podstawowej nr 77 im. Wandy Zieleńczyk w Warszawie.

• Natomiast III miejsce przyznano Nadii Brańskiej za niecodzienne ujęcie i poczucie humoru.

Nadia chodzi do klasy VII B Szkoły Podstawowej nr 352 im. Jerzego Huberta Wagnera;

Pozostałe prace uhonorowano dyplomami udziału.

Już teraz zapraszamy do kolejnej edycji konkursu!

Drodzy uczniowie!

Serdecznie zapraszamy do wzięcia udziału w jednym z przygotowanych dla Was konkursów. Poniżej znajdziecie kilka możliwości do pokazania swoich możliwości, ukazania swoich talentów i zarobienia kilkudziesięciu pożądanych punktów. Zachęcamy do wzięcia udziału we wszystkich, ale choćby w jednym.

Grono Pedagogiczne

Konkurs SAVOIR VIVRE „Sztuka życia” odbył się pod patronatem Burmistrza Dzielnicy Bielany m. st. Warszawy.

Termin konkursu: 03.12.2018 r.

Zwycięzcy:

Kategoria podstawowa:
  • I miejsce: Zuzanna Cerny (76,2%) - uczennica Szkoły Podstawowej nr 352
  • II miejsce: Natalia Lesiak (73,7%) - uczennica Szkoły Podstawowej nr 352
  • III miejsce: Nadia Brańska (67,5%) - uczennica Szkoły Podstawowej nr 352
Opiekun: p. Amelia Pajor
Kategoria ponadgimnazjalna:
  • I miejsce: Izabela Adamowicz (75%) - uczennica Technikum Ekonomicznego nr 5 przy Zespole Szkół nr 35
  • II miejsce: Stanisław Wykowski (66,2%) - uczeń LX LO im. Wojciecha Górskiego przy Zespole Szkół nr 49
  • III miejsce: Natalia Sobierajska (63,7%) - uczennica Technikum Ekonomicznego nr 5 przy Zespole Szkół nr 35
Opiekunowie:
p. Małgorzata Lewandowska - ZS 35
p. Magdalena Dymko - ZS 49

Ilość uczestników w kategorii:

Podstawowej: 9 osób.

Ponadgimnazjalnej: 11 osób.

Wszystkim uczestnikom oraz ich opiekunom serdecznie dziękuję a zwycięzcom gratuluję :-)

Uroczyste wręczenie nagród zwycięzcom I Bielańskiego Konkursu SV Sztuka życia odbędzie się w dniu 12.12.2018 r. (środa) o godzinie 13.00 w Sali nr 3 w Zespole Szkół nr 18 w Warszawie.

W imieniu p. Dyrektor Elżbiety Królak oraz własnym serdecznie zapraszam wszystkich uczestników wraz z opiekunami.

Marlena Zaborniak - organizator I Bielańskiego Konkursu SV Sztuka życia przy Zespole Szkół nr 18 w Warszawie

W dniu 10 października  2018 r. (środa) w godzinach od 9.00 -13.00 odbędzie się w szkole akcja krwiodawstwa. Warunkiem uczestnictwa jest dobry stan zdrowia i ukończone 18 lat. Zainteresowani proszeni są o zgłaszanie się do p.  M. Piotrowskiej- Guzek ( sala 31)  oraz J. Zaczewskiej (biblioteka szkolna).