Categories

im. Stefana Żeromskiego

Zapraszamy 9 listopada - piątek o godzinie 11:00 na uroczysty apel z okazji 100 rocznicy odzyskania niepodległości

A A A

Dnia 19 lutego 2018 r.  w Zespole Szkół Nr 18  odbył się konkurs matematyczny „Pięciobój matematyczny ”.

W konkursie wzięło udział 211 uczniów z bielańskich szkół podstawowych, gimnazjalnych i ponadgimnazjalnych.

Celem konkursu były:

1. Popularyzacja matematyki wśród uczniów.
  2. Rozwijanie  zainteresowań matematycznych.
  3. Umiejętność logicznego  i twórczego myślenia.
  4. Wskazywanie praktycznych zastosowań matematyki w życiu codziennym.
  5. Integracja środowiska uczniowskiego.

Dnia 16 maja odbyła się uroczysta gala wręczenia nagród . Wszyscy wyróżnieni uczniowie otrzymali dyplomy i nagrody książkowe, a każdy uczestnik otrzymał dyplom.  Gali towarzyszyła miła atmosfera, wspomnieliśmy w prezentacji jak wyglądały przygotowania do konkursu oraz sam konkurs. Przygotowaliśmy złote myśli matematyczne, wiersze i anegdoty.

Serwis fotograficzny

Organizatorem konkursu była Pani Dyrektor ZS Nr 18 Elżbieta Królak, a koordynatorem Pani Ewa Majewska.

Zapraszamy za rok…