Categories

im. Stefana Żeromskiego

W związku z trudnymi warunkami pracy podczas upałów, do końca roku obowiązują dzwonki C.

Uroczyste zakończenie roku szkolnego w dniu
19 czerwca:
o godzinie 9:00 uroczysta Msza Święta w kościele p.w. św. Zygmunta;
o godzinie 10:00 spotkanie na sali gimnastycznej

Zapraszamy!

A A A

Dnia 19 lutego 2018 r.  w Zespole Szkół Nr 18  odbyła się I edycja konkursu matematycznego „Pięciobój matematyczny ”.W konkursie wzięło udział 211 uczniów z bielańskich szkół podstawowych, gimnazjalnych i ponadgimnazjalnych.

W tym roku konkurs cieszył się dużym zainteresowaniem  – 288 uczniów szkół bielańskich. W tym roku konkurs odbył się pod patronatem Burmistrza dzielnicy Bielany MS. ST. Warszawy Pana Grzegorza Pietruczuka

Celami konkursu były:

1. Popularyzacja matematyki wśród uczniów.
  2. Rozwijanie  zainteresowań matematycznych.
  3. Umiejętność logicznego  i twórczego myślenia.
  4. Wskazywanie praktycznych zastosowań matematyki w życiu codziennym.
  5. Integracja środowiska uczniowskiego.

Dnia 16 maja odbyła się uroczysta gala wręczenia nagród . Wszyscy wyróżnieni uczniowie otrzymali dyplomy i nagrody książkowe, a każdy uczestnik otrzymał dyplom.  Gali towarzyszyła miła atmosfera, wspomnieliśmy w prezentacji jak wyglądały przygotowania do konkursu oraz sam konkurs. Przygotowaliśmy złote myśli matematyczne, wiersze i anegdoty.

II Edycja pięciobojumatematycznegoShow Gallery

Organizatorem konkursu była Pani Dyrektor ZS Nr 18 Elżbieta Królak, a koordynatorem Pani Ewa Majewska.

Zapraszamy za rok…